מאמרים

ביטוח רכב ירוק

העולם של ימינו הופך לירוק וירוק יותר ויותר. החברות להגנת הטבע, ארגוני הירוקים, גרינפיס, וכל מיני תנועות שנועדו להגן על העולם והמשאבים הטבעיים שלו כמה שיותר, פועלים מתוך מטרה למנוע מהאדם להרוס את כדור הארץ ולהציל את שנותר, למען עתיד טוב יותר. האדם המודרני בעל הטכנולוגיה המודרנית, עשוי לנצל לרעה את משאביו הטבעיים של העולם, בקלות, במהירות וביעילות מדהימה ועם זאת, בזכות הארגונים האלו, פותחו טכנולוגיות שגם שומרות על העולם וגם מקדמות את האנושות.

בזכות עבודה קשה ומסעות הסברה בלי קץ, הצליחו הארגונים הנוגעים בדבר להביא את הציבור לידי מודעות לכך שיש לשמור על העולם ככל שניתן. אחד הדרכים הם שיותר ויותר שירותים ציבוריים לתושבים משתמשים בטכנולוגיות השונות של האינטרנט ומפסיקים להשתמש בשירותי מדפסות תעשייתיות מיוחדות המדפיסות כמויות אדירות של מכתבים הנשלחים לאחר מכן בדואר. מבין החברות האלו נמנות גם חברות הביטוח, ובמיוחד אלו המבטחות רכבים, המתכננות בעתיד להיפטר מכל הניירת ולהפוך לירוקים הרבה יותר. בעולם ביטוח הרכב ישנה חשיבות רבה לתעודת הביטוח עצמה והחוק מכריח את הנהגים להסתובב עם התעודה ברכב. לעיתים קרובות התעודה נפגמת, מתוקף היותה פיסת נייר פשוטה, דבר העשוי להיות עבירה על החוק.

יום אחד כאשר חברות הביטוח יהפכו לדיגיטליות, חייהם של הנהגים עשויים להיות קלים ופשוטים הרבה יותר. לכל שוטר תהיה האפשרות לבדוק אם לנהג יש ביטוח, דרך האינטרנט או כל מכשיר סלולארי וכך להיות בטוח שלנהג אכן יש ביטוח בתוקף.

המשך מאמר