מאמרים

ביטוח רכב ירוק - המשך למאמר

הפרוצדורה הזאת עשויה למנוע גם מנהגים המזייפים תעודות ביטוח, לעלות לכביש. יותר לא יהיה צורך לשלוח ניירת אל מדפסות מסמכים ישנות, ולהדפיס את תעודות הביטוח. בעתיד הרחוק יותר, לכל ניידת משטרה תהיה היכולת לזהות את הרכבים בעזרת מכשירי לווין וכך לראות אוטומטית על מסך הטלוויזיה בניידת, לאלו מהנהגים יש ביטוח בתוקף, רישיון בתוקף או אפילו אם מדובר ברכב גנוב.

לא ניתן להתווכח עם העובדה שטכנולוגיות כאלו פותחו בזכות הרצון הגובר של האנושות להפוך לירוקה יותר ולשמור על העולם בכל מיני דרכים חדשות. יש להיות יצירתי בכל רגע ולדאוג לעלות רעיונות חדשים בכל רגע למען קידום האנושות. למשל, ניתן לבצע הדפסה על חולצות או על בדים מכל מיני סוגים, וכך לחסוך בנייר פרסום. כאשר מפרסמים על חולצות עובדים הנראים הרבה בציבור, ניתן לחסוך עלויות פרסום, הרבה מאוד כסף בשנה וגם להיות ירוקים.

הרצון לסביבה ירוקה, מביא לידי ביטוי טכנולוגיות חדשות שעוזרות לאדם בכל מיני מצבים שונים. כך עולם ביטוחי הרכב עשוי להשתנות מן הקצה אל הקצה. החברות יפטרו מכמויות מדפסות המסמכים שלהם ונהגים שיודעים שהם בסדר, בעלי תעודות ביטוח רכב בתוקף וללא עבירות תנועה חמורות, יוכלו לנהוג בבטחה ובזכות הטכנולוגיה החדישה, סביר להניח שהשוטר גם לא יעצור אותם בצד, משום שהוא יוכל לראות מראש, שבעל הרכב מחזיק בכל המסמכים בתוקף, ללא שום צורך לראות את הניירת מודפסת בשום צורה.

חזרה לחלק ראשון